“Nadchodzi III wojna światowa” autorstwa dwóch wizjonerów Jacka Bartosiaka i Piotra Zychowicza

Książka Nadchodzi III wojna światowa dostępne m.in. w TaniaKsiazka.pl” Jacka Bartosiaka i Piotra Zychowicza jest zapisana w formie dialogu między autorami. Jest to szalenie ciekawa lektura nawet dla zwykłego laika, poszerza horyzonty i spojrzenie na obecną sytuację polityczną na świecie. Dla kogoś kto nie zna poglądów autorów będzie to również bardzo interesujące, ponieważ pisarze doskonale objaśniają od podstaw swoje spostrzeżenia, przewidywania i spojrzenie na geopolitykę. Jeśli dodatkowo ktoś ogląda kanał Historia Realna Piotra Zychowicz na YouTube to jest to pozycja obowiązkowa. Wielka lekcja historii z dogłębną analizą aktualnej sytuacji na świecie.

W książce Panowie starają się odpowiedzieć na pytania czy wielkie mocarstwa takie jak Stany Zjednoczone i Chiny są już w stanie wojny o wpływy, o władzę? Jaką w tym wszystkim rolę odegra Rosja? Czy Polska na arenie międzynarodowej będzie w stanie się wybronić biorąc pod uwagę jej położenie w Europie? I w końcu czy zagraża nam zagłada nuklearna?

W książce “Nadchodzi III wojna światowa” znany publicysta historyczny i geopolityk Jacek Bartosiak oraz dziennikarz Piotr Zychowicz poruszają tematy związane z dozbrajaniem armii polskiej w obliczu zagrożenia wojną. Zastanawiają się czy nasze państwo będzie w stanie bronić się, jeżeli zostanie brutalnie zaatakowane. Czy Amerykanie będą respektować postanowienia NATO i staną do walki w obliczu ataku na Polskę? Konkluzja jest taka, że nigdy więcej nie może powtórzyć się rok 1939! 

Publikacja jest wartościowa, przenikliwa i skłaniająca do refleksji. Pozycja obowiązkowa, dla każdego kto interesuje się przeszłością i przyszłością Polski. Skutki I i II wojny światowej są przedstawiane w bardzo zrozumiały sposób w kontekście interesów RP. Dobrze opowiedziane, trafne analizy, wyłuszczone szanse i zagrożenia, wiele słusznych wniosków, często dla Polski pesymistycznych. To wszystko znajduje się w książce “Nadchodzi III wojna światowa” i wiele więcej. Zdecydowanie warto poświęcić się lekturze i uzupełnić swoją  wiedzę.

Książka “Nadchodzi III wojna światowa dostępne m.in. w TaniaKsiazka.pl” Jacka Bartosiaka i Piotra Zychowicza jest zapisana w formie dialogu między autorami. Jest to szalenie ciekawa lektura nawet dla zwykłego laika, poszerza horyzonty i spojrzenie na obecną sytuację polityczną na świecie. Dla kogoś kto nie zna poglądów autorów będzie to również bardzo interesujące, ponieważ pisarze doskonale…